Hakkımızda


makemeup.org genç girişimci (make-up artist, diğeri de web geliştirici) bir çift tarafından 2020 Mart ayında kurulmuştur.  Yeteneklerimizi ve yetkin olduğumuz konuları birleştirip ortak bir platform kurmayı düşledik.

Amacımız ve vizyonumuz
Amacımız teknik bilgiler ve detaylar vermek, ziyaretçilerimizin yeni fikirler edinmesini ve kendilerini ilgi duydukları alanlarda geliştirmesine fayda sağlamak. Ayrıca her hafta birbirinden ilginç makale ve içerikler yayınlamak makemeup.org un temel yayın ilkelerinden birisidir. Hedef kitlemizin çoğunluğu kadınlardan oluşmaktadır, Güzellik, makyaj, moda ve benzeri konularda kadınların ilgisini çekebilecek içerikler paylaşmaktayız. 

Kendimizi yenileme, güncel tutma enerjimiz hiç bir zaman düşmedi. 

MakeMeUp ekibi olarak, yazarlarımız, içerik editörlerimiz ve kendi yazılarımızda, hem iş hem de güncel yaşantılarımızda kullandığımız ürünleri deneyimleyip, inceleme yazıları hazırlıyoruz, ürün incelemeleri, kendi bireysel veya işimiz ile ilgili ihtiyaçlardan dolayı tercih edilmiş ürünler hakkındadır. Bir çok ürünün kullanıcı kitlesi değişiklik göstermektedir.

Öneri ve görüşleriniz için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. 
info@makemeup.org

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Gizlilik Politikamız